• Paweł Podgórski
  Paweł Podgórski
  DYREKTOR, ELEMENTARNE ZADANIA AKTORSKIE, DRAMA, PRACA Z KAMERĄ, PRACA NAD TEKSTEM
 • Emilia Czerko
  Emilia Czerko
  KIEROWNIK ARTYSTYCZNY, MUSICAL DANCE
 • Marcin Wortmann
  Marcin Wortmann
  KIEROWNIK MUZYCZNY, EMISJA GŁOSU, ZESPÓŁ WOKALNY, ŚPIEW SOLOWY, KSZTAŁCENIE SŁUCHU
 • Katarzyna Afek
  Katarzyna Afek
  ELEMENTARNE ZADANIA AKTORSKIE, PRACA NAD TEKSTEM, PRACA Z REŻYSEREM
 • Kinga Biegańska
  Kinga Biegańska
  MUSICAL DANCE
 • Błażej Ciszek
  Błażej Ciszek
  JAZZ
 • Izabela Duda
  Izabela Duda
  EMISJA GŁOSU, ZESPÓŁ WOKALNY
 • Beata Duda
  Beata Duda
  TANIEC KLASYCZNY, MUSICAL DANCE
 • Marta Florczak
  Marta Florczak
  EMISJA GŁOSU, ZESPÓŁ WOKALNY, GOSPEL
 • Tomasz Korczyk
  Tomasz Korczyk
  ELEMENTARNE ZADANIA AKTORSKIE, PRACA NAD TEKSTEM, PRACA Z REŻYSEREM
 • Edyta Krzemień
  Edyta Krzemień
  EMISJA GŁOSU, ZESPÓŁ WOKALNY, GOSPEL
 • Magdalena Lachowska
  Magdalena Lachowska
  DYKCJA, EMISJA GŁOSU
 • Damian Lipiński
  Damian Lipiński
  HIP–HOP
 • Luiza Michniak
  Luiza Michniak
  JAZZ
 • Iwona Runowska
  Iwona Runowska
  JAZZ
 • Ania Sztejner–Pierczyńska
  Ania Sztejner–Pierczyńska
  ELEMENTARNE ZADANIA AKTORSKIE, SCENY WSPÓŁCZESNE
 • Marcin Tylkowski
  Marcin Tylkowski
  AKROBATYKA
 • Jacek Zienkiewicz
  Jacek Zienkiewicz
  ELEMENTARNE ZADANIA AKTORSKIE
 • Darek Bujnowski
  Darek Bujnowski
  MODERN JAZZ
 • Adam Beta
  Adam Beta
  HIP-HOP
 • Aleksandra Klepacka
  Aleksandra Klepacka
  ZESPÓŁ WOKALNY
 • Alan Piotrowski
  Alan Piotrowski
  HIP-HOP
 • Małgorzata Kampa
  Małgorzata Kampa
  MUSICAL DANCE
 • Michał Wielewicki
  Michał Wielewicki
  AKTORSTWO
 • Dominik Rybiałek
  Dominik Rybiałek
  AKTORSTWO

WAM Radio

Test Broadcast

Current track
TITLE
ARTIST

Background
Paweł Podgórski
DYREKTOR, ELEMENTARNE ZADANIA AKTORSKIE, DRAMA, PRACA Z KAMERĄ, PRACA NAD TEKSTEM

Absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Posiada bardzo bogate doświadczenie artystyczne zdobyte na deskach polskich teatrów oraz przed kamerą. Zagrał w wielu przedstawieniach, m.in. Teatr Muzyczny w Gdyni: Nędznicy, Skrzypek na dachu, Szachy, Jesus Christ Superstar, Scrooge (siostrzeniec Hary), Wichrowe Wzgórza (Edgar), Sen nocy Letniej (Demetriusz), gościnnie w Teatrze Studio Buffo – Metro (Jan) oraz w Teatrze Komedia w Warszawie gdzie można go było zobaczyć w spektaklu Niebezpieczne Związki.

Od 2000 roku na stałe związany jest z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie zagrał główne role w musicalach- Miss Saigon, Grease, Koty, Taniec Wampirów oraz Upiór w Operze. Obecnie gra w musicalu Mamma Mia.

Posiada bardzo duże doświadczenie pedagogiczne. Od ponad 10 lat organizuje warsztaty artystyczne, współpracując z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.


Telefon +48 501 017 023


Emilia Czerko
KIEROWNIK ARTYSTYCZNY, MUSICAL DANCE

Absolwentka psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Warsztat taneczny kształciła od najmłodszych lat w siedleckim zespole Caro Dance. Wielokrotna laureatka Mistrzostw Polski i Świata w show dance i tańcu nowoczesnym. Prowadziła pierwszy program taneczny skierowany do dzieci Roztańczony Nick i zapewniała oprawę taneczną wielu widowisk i koncertów.

Od kilku lat nieprzerwanie prowadzi warsztaty na terenie całej Polski.

Z Warsztatową Akademią Musicalową współpracuje jako choreograf, instruktor i koordynator artystyczny od początku istnienia szkoły.


Telefon +48 519 134 877


Marcin Wortmann
KIEROWNIK MUZYCZNY, EMISJA GŁOSU, ZESPÓŁ WOKALNY, ŚPIEW SOLOWY, KSZTAŁCENIE SŁUCHU

Doktorant w Katedrze Wokalistyki Wydziału Wokalno-Aktorskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Ukończył z wyróżnieniem studia II stopnia na UMFC w Warszawie na wydziale Wokalno-Aktorskim w klasie prof.Włodzimierza Zalewskiego. Jest absolwentem Policealnego Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego w Warszawie na wydziale wokalistyki jazzowej oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im.Oskara Kolberga w Radomiu; wydział instrumentalny – specjalizacja skrzypce w klasie prof.Niny Minko.

Od 2000 roku współpracuje z Teatrem Muzycznym ROMA w Warszawie w spektaklach Miss Sajgon, Koty, Taniec Wampirów, Upiór w operze, Nędznicy, Deszczowa piosenka i Mamma Mia.

Swoje umiejętności taneczne szkolił u wielu znanych choreografów w Polsce i za granicą m. in.u Stephana Reynolds’a, Thierry Vergera, Anthony Key’a , Piotra Jagielskiego, Anny Godowskiej, Alasana Wat’a.

Współpracował z Teatrem Muzycznym w Gdyni (Fame), Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu (A Chorus Line), Teatrem Wielkim – Operą Narodową w Warszawie (Sen nocy letniej). Był konsultatntem muzycznym filmu Karol. Człowiek, który został papieżem w reż. Giaccomo Battiato.

Z Warsztatową Akademią Musicalową związany od początku jako instruktor emisji głosu, zespołu wokalnego i kierownik muzyczny.

Katarzyna Afek
ELEMENTARNE ZADANIA AKTORSKIE, PRACA NAD TEKSTEM, PRACA Z REŻYSEREM

Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im L. Solskiego w Krakowie, wydział aktorski we Wrocławiu. Aktorka teatralna i telewizyjna. Do najważniejszych ról należą: Alina w Balladynie reż. J.Machulski, Major Stone w Happy End reż. J. Bartycki, Puk w Śnie nocy letniej reż. R. Czechowski a także epizody w serialach: M jak miłość, Klan, Na dobre i na złe, Przepis na życie.

Od 2004 roku jako pedagog teatralny prowadzi warsztaty i zajęcia dla dzieci oraz dorosłych (m.in. cykl warsztatów dla Stowarzyszenia Vocatio Dei, Teatr familijny bez granic dla Biura Kultury m.st. Warszawy i dzielnicy Żoliborz, zajęcia z dramy w Europejskim Przedszkolu Ekologicznym Baby City). Zasiada także w jury konkursu recytatorskiego Syrenka Warszawska oraz przeglądów teatralnych.

Kinga Biegańska
MUSICAL DANCE

Studentka psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Wielokrotna laureatka mistrzostw Polski i Świata w tańcu jazz i show dance m.in. 2 miejsce na Mistrzostwach Świata w Kanadzie w solo jazz. Szkoliła się w Broadway Dance Centre w Nowym Jorku w zakresie tańca Jazz/ Conterporary.

Swoją przygodę z musicalem rozpoczęła od roli uczennicy w musicalu Akademia Pana Kleksa w TM Roma. Jako tancerka brała udział w koncertach i festiwalach u boku takich gwiazd jak Edyta Górniak i Beata Kozidrak oraz programach telewizyjnych (You can dance, Superstarcie).

Błażej Ciszek
JAZZ

Absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku. Na stałe związany z Teatrem Studio Buffo, ale w przeszłości występował m.in. w Teatrze Sabat, Państwowej Operze i Filharmonii w Gdańsku, Teatrze Muzycznym w Gdyni i pierwszym polskim show tanecznym Opentaniec.

Jako asystent choreografa pracował przy spektaklach Upiór w operze (TM Roma), Hello Dolly (Teatr Muzyczny w Poznaniu) oraz Polita i Romeo i Julia w teatrze Muzycznym w Sankt Petersburgu. Wielokrotnie tworzyl oprawę taneczną do programów telewizyjnych, festiwali i wydarzeń artystycznych (Top Trendy, Twoja twarz brzmi znajomo, Jak oni śpiewają). Był finalistą pierwszej edycji programu You Can Dance – po prostu tańcz.

Izabela Duda
EMISJA GŁOSU, ZESPÓŁ WOKALNY

Absolwentka Wydziału Kompozycji, Teorii Muzyki, Rytmiki i Edukacji Artystycznej, na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej na Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi oraz Państwowych Szkół Muzycznych I i II stopnia (spec. fortepian i trąbka i wydział wokalny).

Jako pedagog współpracowała z kilkoma szkołami muzycznymi. Jest także nauczycielem muzyki w STO 4 w Warszawie. Prowadzi także zajęcia indywidualne.

Od 2008 roku pracuje z Warsztatową Akademią Musicalową jako instruktor wokalu i emisji głosu na warsztatach stacjonarnych i wyjazdowych. W latach 2011-2012 odpowiedzialna była za kierownictwo muzyczne koncertów WAM. W 2014 roku założyła i prowadzi zespół wokalny WAM BANDA w Warsztatowej Akademii Musicalowej.

Beata Duda
TANIEC KLASYCZNY, MUSICAL DANCE

Absolwentka Szkoły Baletowej w Łodzi, studentka 5 roku pedagogiki baletowej na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszwie. Od wielu lat czynna zawodowo tancerka i pedagog tańca. Występowała na scenach w Polsce i za granicą m.in. w Teatrze Wielkim w Łodzi (Paquita, Jezioro Łabędzie (fragmenty), Bajadera, Cebulinek), w Operze na Zamku w Szczecinie (West Side Story, Melodie Broadway’u), w Teatrze Muzycznym ROMA (Grease, Miss Saigon, Koty, Taniec Wampirów, Upiór w Operze, Najlepsze z Romy). Uczestniczyła w trasie po Europie ze spektaklem musicalowym Fire of Dance – składanka musicalowa (West Side Story, Grease, Chorus Line, Tap Dogs i step irlandzki). Obecnie występuje w musicalu Zorro w Teatrze Komedia w Warszawie.

Od 2007 roku nieprzerwanie związana z Warsztatową Akademią Musicalową jako pedagog tańca klasycznego oraz choreograf. Pracuje także jako wykładowca w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki, a od 2015 roku prowadzi szkołę tańca Dudadance w Falenicy.

Marta Florczak
EMISJA GŁOSU, ZESPÓŁ WOKALNY, GOSPEL

Ukończyła wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Poznaniu, germanistykę na uniwersytecie Adama Mickiewicza oraz Podyplomowe Studia Emisji Głosu Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. W trakcie studiów uczestniczyła również w kursie profesora Janusza Niziołka Voice in Balance. Przez wiele lat śpiewała jako solistka chóru Gospel Joy.

Doświadczenie pedagogiczne zdobyte jako instruktor warsztatów wokalnych w całej Polsce skutkowało założeniem Prywatnej Szkoły Emisji Głosu Voice Complete w Poznaniu.

Tomasz Korczyk
ELEMENTARNE ZADANIA AKTORSKIE, PRACA NAD TEKSTEM, PRACA Z REŻYSEREM

Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie. Debiutował w spektaklu 3 razy 2 w Teatrze Lubuskim w Zielonej Górze. Współpracował z wieloma warszawskimi teatrami m.in. Kwadrat, Polonia, Na Woli, Kamienica, Capitol. Obecnie gra w spektaklach Brzechwa dla dzieci w Teatrze Kamienica i Co ja Panu zrobiłem Pignon w Teatrze Kwadrat. Zagrał kilka ról epizodycznych w polskich serialach: Magda M., Hotel 52, Barwy szczęścia, Prawo Agaty.

Od siedmiu lat prowadzi prelekcje dla dzieci i młodzieży z zakresu wiedzy o filmie.

Edyta Krzemień
EMISJA GŁOSU, ZESPÓŁ WOKALNY, GOSPEL

Absolwentka śpiewu solowego na Uniwersytecie Muzycznym im. F. Chopina w Warszawie oraz dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagielońskim. Ukończyła kurs European Vocal Camp, którego jednym z wykładowców był Richard Halton – jeden z pierwszych odtwórców roli Upiora w Operze na West Endzie. Kształcona była przez Andres Martorell (certyfikowany nauczyciel IVA poziom 5), który jest coachem takich gwiazd jak Ula Dudziak czy Aga Zaryan. Do najważniejszych ról należą: Christine Daae (Upiór w Operze, teatr muzyczny Roma), Fantyna (Les Miserables – Teatr muzyczny Roma), Johanna (Sweeney Todd – Teatr Rozrywki w Chorzowie), Gliwicki Teatr Muzyczny: Kala (Tarzan – Gliwicki teatr Muzyczny), Emma (Jekyll and Hyde – Teatr muzyczny w Poznaniu).

Magdalena Lachowska
DYKCJA, EMISJA GŁOSU

Ukończyła Akademię Pedagogiki Specjalnej na specjalizacji pedagog specjalny – logopeda, a także studia podyplomowe z higieny głosu na Uniwersytecie Gdańskim. Od lat prowadzi zajęcia z profilatyki logopedycznej i logorytmiki w przedszkolach, szkołach i poradniach pedagogiczno – psychologicznych. Zajęcia z emisji głosu prowadzi w Fundacji Pomoc Kobietom i Dzieciom oraz w ramach własnej działalności Emision perfecta. Z Warsztatową Akademia Musicalową związana jest od początku istnienia akademii pełniąc rolę instruktora dykcji i prowadząc zajęcia z emisji głosu.

Damian Lipiński
HIP–HOP

Przygodę z tańcem rozpoczął od zajęć w Młodzieżowym Domu Kultury w rodzinnych Pabianicach w zespole Ganesz Crest, z którym współtworzył widowiska taneczne ,OKNO, 18:07. Wielokrotny medalista Krajowych Mistrzostw federacji IDO w Electric Boogie oraz Otwartych Mistrzostw Polski Freestyle w Hip-Hop’ ie (m.in. Wicemistrz EB Mistrzostwa Polski Federacji IDO 2013, brązowy medalista Hip Hop duety Mistrzostwa Polski Federacji IDO 2013 , III miejsce – XVIII Otwarte Mistrzostwa Polski Freestyle, I miejsce EB Międzynarodowy Festiwal Tańca, Mikołajki WORLD DANCE WEEK 2012, II Miejsce Hip Hop Międzynarodowy Festiwal Tańca, Mikołajki WORLD DANCE WEEK 2012). Brał udział w telewizyjnych show You can dance, Got To Dance Tylko Taniec i Po prostu bitwa Dziewczyny vs Chłopaki. Doświadczenie pedagogiczne zdobywał współpracując z domem dziecka w Porszewicach, i Fundacją ,DR CLOWN oraz prowadząc warsztaty terapii zajęciowych . Jako instruktor i pedagog współpracuje z Impresariatem Edukacyjno – Artystycznym Ars Fabrica.

Luiza Michniak
JAZZ

Z wykształcenia magister fizjoterapii i dyplomowany instruktor sportowy. Przez wiele lat szkoliła się w technice jazzowej pod okiem Luciano de Natale, Jonathana Huora oraz instruktorów z Broadway dance Center, Millenium Dance Complex. Uczestniczyła w kursach organizowanych w Harmonic Studio w Paryżu i Pineapple Dance Studio w Londynie. Przez 8 lat tańczyła w zespole Volt, z którym występowała w programach telewizyjnych Taniec z gwiazdami, Jaka to melodia, Eska Music Awards oraz teledyskach i koncertach w Polsce i za granicą. Współpracowała przy tworzeniu choreografii w reklamach i programie Bitwa na głosy w TVP.

Iwona Runowska
JAZZ

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Po ukończeniu szkoły związana z Państwowym Zespołem Pieśni i Tańca Mazowsze i Teatrem Wielkim w Warszawie.

Przez lata związana z Teatrem Studio Buffo (premierowa obsada musicalu Metro), Teatrem Dramatycznym w Warszawie, Operą Nova w Bydgoszczy, Teatrem Palladium i Teatrem Muzyczny ROMA, w którym współtworzyła choreografię do musicali Koty, Grease, Akademia Pana Kleksa.

Prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych w szkołach w Warszawie i okolicy. Opracowała autorski program zajęć łączący elementy tańca klasycznego, pilatesu i jazzu.

Ania Sztejner–Pierczyńska
ELEMENTARNE ZADANIA AKTORSKIE, SCENY WSPÓŁCZESNE

Absolwentka Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Po ukończeniu studiów grała w spektaklach Skrzypek na dachu reż. J. Gruza, Les Miserables, Jesus Christ Superstar i Hair. Od 2001 roku związana z Teatrem Muzycznym ROMA (Deszczowa piosenka, Les Miserables, Upiór w operze, Koty). Od wielu lat użycza głosu postaciom w filmach rysunkowych i grach komputerowych.

Marcin Tylkowski
AKROBATYKA

Wielokrotny laureat Mistrzostw Polski w akrobatyce sportowej.

Z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego, od 2015 roku wykładowca teorii i metodyki gimnastyki sportowej oraz teorii i metodyki akrobatyki sportowej. Jest również wykwalifikowanym instruktorem kulturystyki, trenerem drugiej klasy sportowej i trenerem personalnym.

Od 2010 roku prowadzi zajęcia akrobatyczne dla dzieci i młodzieży. Występował w spektaklu Roberta Kochanka i Karoliny Barańskiej Być…?, współtworzył duet akrobatyczny Duo Equilibrio, współpracował z grupą Ocelot. Jako kaskader uczestniczył w realizacji teledysku grupy Fisz, filmie Dublerzy oraz programach rozrywkowych. W 2012 roku został półfinalistą programu Mam talent.

Jacek Zienkiewicz
ELEMENTARNE ZADANIA AKTORSKIE

Absolwent Państwowego Studium Wokalno – Aktorskiego

im. D. baduszkowej w Gdyni oraz Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie aktorskie zdobywał w teatrach dramatycznych: Lubuski Teatr w Zielonej Górze (Moralność pani Dulskiej, reż. Tomasz Zygadło, Makbet, reż. Wiesław Hejno), Teatr Adekwatny w Warszawie (Świętoszek, reż. Magda Teresa Wójcik), w Teatrze Muzycznymw Gdyni (Jesus Christ Superstar, Hair, Evita, Scrooge, Wichrowe wzgórza, Szachy) oraz planach filmowych (Fala zbrodni, Plebania, Barwy szczęścia).

Oprócz występów na scenie, czynnie działa w Związku Artystów Scen Polskich i pełni funkcję wice przewodniczącego Zarządu Głównego Związku Zawodowego Aktorów Polskich. Od 2002 roku pracuje jako instruktor teatralny.

Darek Bujnowski
MODERN JAZZ

Wielokrotny laureat Mistrzostw Polski i Świata w technikach jazz i modern dance (I miejsce Duet Modern Mistrzostwa Polski IDO, IV miejsce Solo Modern Dorośli – Jazz and Modern Dance IDO World Cup Frankfurt, Niemcy,) Jako choreograf przygotowywał formacje i solistów do udziału w turniejach krajowych i europejskich. Swoja przygodę ze sceną rozpoczął od udziału w musicalu Akademia Pana Kleksa w Teatrze Muzycznym ROMA. Jako tancerz współpracował z artystami polskimi i zagranicznymi (Opera Traviata z Kieleckim Teatrem Tańca, Izrael, Masada, teledysk Jonte’- Alcocholic, teledysk Adi Kowalski Do diabła z miłością).

Był finalistą szóstej edycji programu You can dance – po prostu tańcz.

Od 2010 roku samodzielnie prowadzi zajęcia i warsztaty na terenie całego kraju.

Adam Beta
HIP-HOP

Swoją przygodę z Tańcem rozpoczął w 2007 roku w wieku 14 lat w zespole Caro Dance. Wraz z tym zespołem zdobywał liczne mistrzostwa Polski, mistrz Polski w duetach show. Tancerz spektaklu „Carmen” realizowanego przez Caro Dance i grupę FnF , do której dołączył w 2011 roku. Wraz z tą ekipa występował na największych scenach w Polsce. Wygrywał zawody „Kamata” organizowane w Belgii. Występował w spektaklu „Łajza” w teatrze muzycznym w Łodzi. Jako tancerz można go było zobaczyć w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz u: Dody, Mariny Łuczenko, Adiego Kowalskiego, Jonte, Margaret. Pracował jako choreograf dla Jeremiego Sikorskiego i takich marek jak: Nike, Hyundai, Volvo, Peugeot, Absolut, HBO, Panatoni, Asics. Od 16 roku życia prowadzi lekcje i warsztaty w całej Polsce oraz za granicą, między innymi w Berlinie w studiu Tańca Flying Steps. W 2013 roku dostał się do bazy tancerzy w programie xFactorUK wybieranych prze Briana Friedmana. Pobierał warsztaty od takich gwiazd sceny tanecznej jak: Brian Friedman, Luther Brown, Tricia Miranda, Tucker Barkley, Tony Tzar, Tokyo, Chaz Buzan, Tight Eyez, Jonte, Lee Daniel, Jean Pierre Louis, Sean Bankhead, Kumari Surai i wielu innych.

Aleksandra Klepacka
ZESPÓŁ WOKALNY

Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej w Nysie o specjalności wokalistyka jazzowa w klasie śpiewu Danuty Sendeckiej. Obecnie studentka Dziennikarstwa i Biznesu Muzycznego we Wrocławiu. Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Gitarowego „Bliżej Gitary”. Od wielu lat jest instruktorem wokalnym na obozach i warsztatach muzycznych w całej Polsce. Jako uczestniczka wielu warsztatów kształciła się m.in. u Karen Edwards (wokalistka m.in. u Prince’a) i Boba Stoloffa (wykładowca Berklee College Of Music). Jako wokalistka brała udział w nagraniu płyty „Wstań” pod kierownictwem Piotra Nazaruka (TGD).

Alan Piotrowski
HIP-HOP

Przygodę z tańcem zaczynał od tańca towarzyskiego i break dance. Poszukując siebie w różnych stylach postanowił pójść na lekcje tancerzy grupy FnF. W 2009 r., po około 10 miesiącach od pierwszej lekcji, Alan sam stał się częścią FnF’u. Od tamtej pory występuje na dużych i małych scenach, pracuje w kraju jak i za granicą, jest instruktorem, choreografem i tancerzem. Aktualnie jego styl jest głównie inspirowany Atlantą oraz feelingiem pochodzącym stamtąd. Groove, bunce i hype, to podstawy,które musisz spakować w plecak idąc do niego na zajęcia.

Małgorzata Kampa
MUSICAL DANCE

bsolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Toruniu (wydział rytmiki) oraz Państwowego Studium Wokalno – Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. W latach 2007 – 2014 aktorka tego teatru. W swoim dorobku ma między innymi takie tytuły jak: „Chicago”, „Fame”, „Dracula”, „Skrzypek na dachu”, „My Fair Lady”, „Piękna i Bestia”, „Francesco”, „Lalka”, „Footloose”, „Kiss me Kate”. Gościnnie występowała w musicalu „Zorba” w Teatrze Miejskim w Gdyni. Stworzyła choreografię do koprodukcyjnego spektaklu Teatru Muzycznego w Gdyni i Teatru im. Aleksandra Seweruka w Elblągu – „Kompot’06”, koncertów sylwestrowych Gdyńskiego Teatru Muzycznego, koncertu z okazji 20-lecia Teatru Muzycznego Junior działającego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni oraz koncertów „Sounds of Broadway”. Od kilku lat współpracuje z Młodzieżowym Teatrem Muzycznym „Mała Rewia” z Torunia. W Toruniu można ją było zobaczyć w koncertach musicalowych „Sounds of Broadway” oraz w widowisku muzycznym „Lampa Alladyna”. Wystąpiła w serialach: „Na wspólnej” i „Bodo”. Od 2015 roku instruktor w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Warszawie.

Michał Wielewicki
AKTORSTWO

Aktor, pedagog, absolwent PWST we Wrocławiu. Ma na swoim koncie ponad 40 ról teatralnych na deskach m.in. Teatru Wybrzeże (Gdańsk), Teatru im. Bogusławskiego (Kalisz), Teatru Rampa (Warszawa), Teatru Wielkiego Opera Narodowa (Warszawa), czy Teatru Doc. (Moskwa). Wystąpił w takich polskich produkcjach filmowych jak: „80 milionów”, „Nie ma takiego numeru”, „Dokładnie tam”. Zagrał też w wielu polskich serialach, m.in.: „Prokurator”, „Uwikłani”, „Prawo Agaty”, „Barwy Szczęścia”, „Pierwsza Miłość”. Prywatnie miłośnik podróży, portugalskiej kuchni i dobrych kryminałów!

Dominik Rybiałek
AKTORSTWO

Absolwent Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie. Doświadczenie artystyczne zdobywał pracując w kraju I za granicą oraz uczestnicząc w warsztatach międzynarodowych m.in.

w Nowym Jorku i Essen. Mozna go zobaczyć na deskach Teatru Dramatycznego m. st. Warszawy, Teatru Rampa oraz Teatru Ludowego w Krakowie. Występuje także w musicalach: w  „Rodzinie Addamsów” w Gliwickim Teatrze Muzycznym,  „Księciu czy Żebraku” w Teatrze Muzycznym TINTILO oraz w Jesus Christ Superstar w warszawskim Teatrze Rampa. Występuje także w filmach i produkcjach telewizyjnych. Zdobywca Nagrody Aktorskiej na 32. FST w Łodzi. Laureat licznych festiwali muzycznych m.in.  Grand Prix na 13. OFPA „Reflektor” w Koszalinie, Brązowej Nagrody Andrzeja Zauchy na 8. Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy „Serca Bicie” w Bydgoszczy; finalista 34. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.  Współpracował z artystami z całego świata (m.in. S. Kaye, A. Lubitz, N. Kolada, B. Michaels, A. Smith, G. Kiley, S. Lachowolska, M. Florek, J. Trela, M. Kalita, A. Popławska, G. Gietzky, S. Bello) – występował m.in. na scenach w Niemczech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Swój warsztat aktorski szlifował pod okiem m. in. Małgorzaty Hajewskiej – Krzysztofik, Pawła Miśkiewicza, Jerzego Treli, Elżbiety Karkoszki, Doroty Segdy, Moniki Rasiewicz.

1
Close chat
Jeśli masz jakieś pytania, wyślij do nas wiadomość

Start