fbpx

WAM AWARDS!

na 5 czerwca 2018

Od ostatniego podniesienia kurtyny koncertu WAM Awards minęły już dwa dni. Z każdą godziną przybywa do nas mnóstwo gratulacji tak wspaniałego spektaklu, którego jesteście wszyscy twórcami. To wydarzenie zapisało się pięknym piórem w historii Warsztatowej Akademii Musicalowej. Bez wątpienia zagraliśmy sześć przedstawień na najwyższym światowym poziomie przy pełnej widowni. Prawdziwe emocje na scenie, niesamowita współpraca na backstage’u, na koniec niekończące się oklaski na widowni. Jesteście wielcy!!!
Cytując większość przychodzących do nas wiadomości, „brak słów by opisać to co wydarzyło się w Teatrze Roma”. Zgadzamy się z tym, bo nam ich również brakuje by krótko i na temat napisać o tym co to był za koncert.
(Nie myślcie jednak, że nie można lepiej…:)) Choć w sercu trochę tęskno za tą wspaniałą atmosferą to My już myślimy o kolejnych przygodach.
Na początek jeszcze w czerwcu: festiwale, castingi do nowych WAMowych produkcji, udział w kilku produkcjach zewnętrznych, warsztaty oraz ciekawy projekt niespodzianka. Potem niezwykle twórcze obozy, castingi, premiery, zajęcia, wyjazdy zagraniczne, filmy itd… a w czerwcu na koniec sezonu podniesiemy trochę poprzeczkę:) Jesteście ciekawi?
Jeszcze raz wszystkim zaangażowanym w projekt WAM Awards serdecznie dziękujemy i gratulujemy profesjonalizmu na każdym odcinku drogi do wspólnego sukcesu:)
Ps. W oczekiwaniu na obszerną barwną fotorelacje Artura Kosa zamieszczamy w galerii kilka czarnobiałych zdjęć z za kulis autorstwa Mateusza Podgórskiego.

 

Więcej zdjęć Kliknij Tutaj !!


Kontynuuj czytanie

[There are no radio stations in the database]