fbpx

Dołącz do nas! Rekrutacja trwa!

na 20 lipca 2021

Od 2006r. Warsztatowa Akademia Musicalowa kształci dzieci oraz młodzież w zakresie pozaszkolnych artystycznych form edukacji. Podstawą działania WAM jest zarówno rozwój artystyczny wychowanków jak i praca nad należytym rozwojem emocjonalnym oraz kulturą osobistą młodego pokolenia.

WAM to wszechstronna edukacja mająca na celu nie tylko przygotowanie młodych ludzi do pracy na scenie czy przed kamerą, naszym zadaniem jest także dbałość o poczucie własnej wartości, nauka auto prezencji i pracy zespołowej. Tworzymy przyjazne środowisko, w którego tworzenie zaangażowani są nie tylko wychowankowie i kadra ale także rodzice, których wsparcie oraz pomoc w spełnianiu marzeń ich dzieci stanowi kluczowy element ich rozwoju. 

WAM posiada 2 siedziby w pełni przygotowane do pracy z dziećmi i młodzieżą (Przedpole 5 oraz Galeria Młociny). Posiadamy także własny teatr TEATR WAM (www.teatrwam.pl), który daje naszym wychowankom liczne możliwości pracy na scenie przed żywą publicznością. 

Do chwili obecnej WAM zrealizował ponad 350 produkcji dziecięcych, 500 spektakli musicalowych na ogólnopolskich deskach teatralnych oraz ponad 100 obozów wakacyjnych i zimowych. Na swoim koncie mamy także wiele wyjazdów i warsztatów zagranicznych (Nowy Jork, Paryż, Los Angeles, Londyn).

WAM to całoroczny proces edukacji. Zajęcia prowadzone są 7 dni w tygodniu, przy czym Uczestnicy zobowiązani są do pracy w grupie, do której zostali zakwalifikowani (zajęcia dla każdej grupy dobywają się 2 razy w tygodniu po 3 h – dni tygodnia uzależnione są od grupy). Wszyscy uczestnicy biorą udział w szerokim wachlarzu zajęć przygotowując się do corocznych koncertów na zakończenie roku szkolnego. Wśród naszych zajęć znajdują się wokal, taniec (liczne techniki taneczne), aktorstwo, akrobatyka, dykcja. Nasze koncerty to widowiska musicalowe w oprawie tysięcy kostiumów, rekwizytów i zaskakujących aranżacji wokalnych.

Przyjęcie do szkoły możliwe jest po przejściu rekrutacji w formie dnia otwartego, kiedy to pod okiem naszej kadry kandydaci uczestniczą w kilku różnych zajęciach artystycznych.

Zapisy na przesłuchania do WAM przyjmują:

Joanna 797 608 112 oraz Aleksandra 797 608 103

Przy Warsztatowej Akademii pracuje STUDIO WAM, które przyjmuje dzieci bez procesu rekrutacji. Studio skupia się na pracy warsztatowej przygotowującej chętnych do zakwalifikowania się do WAM. Studio to także zajęcia w trybie wyłącznie 1 raz w tygodniu (3 h lekcyjnej) co stanowi alternatywę dla dzieci, których grafiki zajęć uniemożliwiają zaangażowanie się w WAM.

Zapisy oraz informacje dotyczące Studio WAM:

Oliwia 509 065 695

Nasz teatr:  https://teatrwam.pl/galeria/wnetrze/

Nasze koncerty: https://www.akademiamusicalowa.pl/multimedia/koncerty-musicalowe/


Kontynuuj czytanie

[There are no radio stations in the database]