• Paweł Podgórski
  Paweł Podgórski
  DYREKTOR, ELEMENTARNE ZADANIA AKTORSKIE, DRAMA, PRACA Z KAMERĄ, PRACA NAD TEKSTEM
 • Beata Duda
  Beata Duda
  TANIEC KLASYCZNY, MUSICAL DANCE
 • Aleksandra Klepacka
  Aleksandra Klepacka
  EMISJA GŁOSU, ZESPÓŁ WOKALNY, GOSPEL
 • Dominik Rybiałek
  Dominik Rybiałek
  AKTORSTWO
 • Tomasz Korczyk
  Tomasz Korczyk
  ELEMENTARNE ZADANIA AKTORSKIE, PRACA NAD TEKSTEM, PRACA Z REŻYSEREM
 • Alan Piotrowski
  Alan Piotrowski
  HIP-HOP
 • Luiza Michniak
  Luiza Michniak
  JAZZ
 • Marcin Tylkowski
  Marcin Tylkowski
  AKROBATYKA
 • Paula Kwietniewska
  Paula Kwietniewska
  ZESPÓŁ WOKALNY, PIANINO
 • Iza Markiewicz
  Iza Markiewicz
  ZESPÓŁ WOKALNY
 • Emilia Czerko
  Emilia Czerko
  KIEROWNIK ARTYSTYCZNY, MUSICAL DANCE
 • Iwona Runowska
  Iwona Runowska
  JAZZ
 • Izabela Duda
  Izabela Duda
  EMISJA GŁOSU, ZESPÓŁ WOKALNY
 • Katarzyna Afek
  Katarzyna Afek
  ELEMENTARNE ZADANIA AKTORSKIE, PRACA NAD TEKSTEM, PRACA Z REŻYSEREM
 • Darek Bujnowski
  Darek Bujnowski
  MODERN JAZZ
 • Błażej Ciszek
  Błażej Ciszek
  JAZZ
 • Magdalena Lachowska
  Magdalena Lachowska
  DYKCJA, EMISJA GŁOSU
 • Konrad Suda
  Konrad Suda
  AKROBATYKA
 • Natalia Konarska
  Natalia Konarska
  HIP HOP
 • Mateusz Stoczkowski
  Mateusz Stoczkowski
  OPIEKA
 • Marcin Wortmann
  Marcin Wortmann
  KIEROWNIK MUZYCZNY, EMISJA GŁOSU, ZESPÓŁ WOKALNY, ŚPIEW SOLOWY, KSZTAŁCENIE SŁUCHU
 • Ania Sztejner–Pierczyńska
  Ania Sztejner–Pierczyńska
  ELEMENTARNE ZADANIA AKTORSKIE, SCENY WSPÓŁCZESNE
 • Damian Lipiński
  Damian Lipiński
  HIP–HOP
 • Kinga Biegańska
  Kinga Biegańska
  MUSICAL DANCE
 • Anna Matysiak
  Anna Matysiak
  TANIEC WSPÓŁCZESNY
 • Jacek Zienkiewicz
  Jacek Zienkiewicz
  ELEMENTARNE ZADANIA AKTORSKIE
 • Małgorzata Kampa
  Małgorzata Kampa
  MUSICAL DANCE
 • Martyna Kapral
  Martyna Kapral
  VIDEOCLIP DANCE
 • Wiktoria Żarnecka
  Wiktoria Żarnecka
  JAZZ
 • Mateusz Podgórski
  Mateusz Podgórski
  MONTAŻ I EDYCJA VIDEO

[There are no radio stations in the database]
Paweł Podgórski
DYREKTOR, ELEMENTARNE ZADANIA AKTORSKIE, DRAMA, PRACA Z KAMERĄ, PRACA NAD TEKSTEM

Absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Posiada bardzo bogate doświadczenie artystyczne zdobyte na deskach polskich teatrów oraz przed kamerą. Zagrał w wielu przedstawieniach, m.in. Teatr Muzyczny w Gdyni: Nędznicy, Skrzypek na dachu, Szachy, Jesus Christ Superstar, Scrooge (siostrzeniec Hary), Wichrowe Wzgórza (Edgar), Sen nocy Letniej (Demetriusz), gościnnie w Teatrze Studio Buffo – Metro (Jan) oraz w Teatrze Komedia w Warszawie gdzie można go było zobaczyć w spektaklu Niebezpieczne Związki.

Od 2000 roku na stałe związany jest z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie zagrał główne role w musicalach- Miss Saigon, Grease, Koty, Taniec Wampirów oraz Upiór w Operze. Obecnie gra w musicalu Mamma Mia.

Posiada bardzo duże doświadczenie pedagogiczne. Od ponad 10 lat organizuje warsztaty artystyczne, współpracując z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.


Telefon +48 501 017 023


Beata Duda
TANIEC KLASYCZNY, MUSICAL DANCE

Absolwentka Szkoły Baletowej w Łodzi, studentka 5 roku pedagogiki baletowej na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszwie. Od wielu lat czynna zawodowo tancerka i pedagog tańca. Występowała na scenach w Polsce i za granicą m.in. w Teatrze Wielkim w Łodzi (Paquita, Jezioro Łabędzie (fragmenty), Bajadera, Cebulinek), w Operze na Zamku w Szczecinie (West Side Story, Melodie Broadway’u), w Teatrze Muzycznym ROMA (Grease, Miss Saigon, Koty, Taniec Wampirów, Upiór w Operze, Najlepsze z Romy). Uczestniczyła w trasie po Europie ze spektaklem musicalowym Fire of Dance – składanka musicalowa (West Side Story, Grease, Chorus Line, Tap Dogs i step irlandzki). Obecnie występuje w musicalu Zorro w Teatrze Komedia w Warszawie.

Od 2007 roku nieprzerwanie związana z Warsztatową Akademią Musicalową jako pedagog tańca klasycznego oraz choreograf. Pracuje także jako wykładowca w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki, a od 2015 roku prowadzi szkołę tańca Dudadance w Falenicy.

Aleksandra Klepacka
EMISJA GŁOSU, ZESPÓŁ WOKALNY, GOSPEL

Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej w Nysie o specjalności wokalistyka jazzowa w klasie śpiewu Danuty Sendeckiej. Obecnie studentka Dziennikarstwa i Biznesu Muzycznego we Wrocławiu. Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Gitarowego „Bliżej Gitary”. Od wielu lat jest instruktorem wokalnym na obozach i warsztatach muzycznych w całej Polsce. Jako uczestniczka wielu warsztatów kształciła się m.in. u Karen Edwards (wokalistka m.in. u Prince’a) i Boba Stoloffa (wykładowca Berklee College Of Music). Jako wokalistka brała udział w nagraniu płyty „Wstań” pod kierownictwem Piotra Nazaruka (TGD).

Dominik Rybiałek
AKTORSTWO

Absolwent Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie. Doświadczenie artystyczne zdobywał pracując w kraju I za granicą oraz uczestnicząc w warsztatach międzynarodowych m.in.

w Nowym Jorku i Essen. Mozna go zobaczyć na deskach Teatru Dramatycznego m. st. Warszawy, Teatru Rampa oraz Teatru Ludowego w Krakowie. Występuje także w musicalach: w  „Rodzinie Addamsów” w Gliwickim Teatrze Muzycznym,  „Księciu czy Żebraku” w Teatrze Muzycznym TINTILO oraz w Jesus Christ Superstar w warszawskim Teatrze Rampa. Występuje także w filmach i produkcjach telewizyjnych. Zdobywca Nagrody Aktorskiej na 32. FST w Łodzi. Laureat licznych festiwali muzycznych m.in.  Grand Prix na 13. OFPA „Reflektor” w Koszalinie, Brązowej Nagrody Andrzeja Zauchy na 8. Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy „Serca Bicie” w Bydgoszczy; finalista 34. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.  Współpracował z artystami z całego świata (m.in. S. Kaye, A. Lubitz, N. Kolada, B. Michaels, A. Smith, G. Kiley, S. Lachowolska, M. Florek, J. Trela, M. Kalita, A. Popławska, G. Gietzky, S. Bello) – występował m.in. na scenach w Niemczech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Swój warsztat aktorski szlifował pod okiem m. in. Małgorzaty Hajewskiej – Krzysztofik, Pawła Miśkiewicza, Jerzego Treli, Elżbiety Karkoszki, Doroty Segdy, Moniki Rasiewicz.

Tomasz Korczyk
ELEMENTARNE ZADANIA AKTORSKIE, PRACA NAD TEKSTEM, PRACA Z REŻYSEREM

Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie. Debiutował w spektaklu 3 razy 2 w Teatrze Lubuskim w Zielonej Górze. Współpracował z wieloma warszawskimi teatrami m.in. Kwadrat, Polonia, Na Woli, Kamienica, Capitol. Obecnie gra w spektaklach Brzechwa dla dzieci w Teatrze Kamienica i Co ja Panu zrobiłem Pignon w Teatrze Kwadrat. Zagrał kilka ról epizodycznych w polskich serialach: Magda M., Hotel 52, Barwy szczęścia, Prawo Agaty.

Od siedmiu lat prowadzi prelekcje dla dzieci i młodzieży z zakresu wiedzy o filmie.

Alan Piotrowski
HIP-HOP

Przygodę z tańcem zaczynał od tańca towarzyskiego i break dance. Poszukując siebie w różnych stylach postanowił pójść na lekcje tancerzy grupy FnF. W 2009 r., po około 10 miesiącach od pierwszej lekcji, Alan sam stał się częścią FnF’u. Od tamtej pory występuje na dużych i małych scenach, pracuje w kraju jak i za granicą, jest instruktorem, choreografem i tancerzem. Aktualnie jego styl jest głównie inspirowany Atlantą oraz feelingiem pochodzącym stamtąd. Groove, bunce i hype, to podstawy,które musisz spakować w plecak idąc do niego na zajęcia.

Luiza Michniak
JAZZ

Z wykształcenia magister fizjoterapii i dyplomowany instruktor sportowy. Przez wiele lat szkoliła się w technice jazzowej pod okiem Luciano de Natale, Jonathana Huora oraz instruktorów z Broadway dance Center, Millenium Dance Complex. Uczestniczyła w kursach organizowanych w Harmonic Studio w Paryżu i Pineapple Dance Studio w Londynie. Przez 8 lat tańczyła w zespole Volt, z którym występowała w programach telewizyjnych Taniec z gwiazdami, Jaka to melodia, Eska Music Awards oraz teledyskach i koncertach w Polsce i za granicą. Współpracowała przy tworzeniu choreografii w reklamach i programie Bitwa na głosy w TVP.

Marcin Tylkowski
AKROBATYKA

Wielokrotny laureat Mistrzostw Polski w akrobatyce sportowej.

Z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego, od 2015 roku wykładowca teorii i metodyki gimnastyki sportowej oraz teorii i metodyki akrobatyki sportowej. Jest również wykwalifikowanym instruktorem kulturystyki, trenerem drugiej klasy sportowej i trenerem personalnym.

Od 2010 roku prowadzi zajęcia akrobatyczne dla dzieci i młodzieży. Występował w spektaklu Roberta Kochanka i Karoliny Barańskiej Być…?, współtworzył duet akrobatyczny Duo Equilibrio, współpracował z grupą Ocelot. Jako kaskader uczestniczył w realizacji teledysku grupy Fisz, filmie Dublerzy oraz programach rozrywkowych. W 2012 roku został półfinalistą programu Mam talent.

Paula Kwietniewska
ZESPÓŁ WOKALNY, PIANINO
Iza Markiewicz
ZESPÓŁ WOKALNY
Emilia Czerko
KIEROWNIK ARTYSTYCZNY, MUSICAL DANCE

Absolwentka psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Warsztat taneczny kształciła od najmłodszych lat w siedleckim zespole Caro Dance. Wielokrotna laureatka Mistrzostw Polski i Świata w show dance i tańcu nowoczesnym. Prowadziła pierwszy program taneczny skierowany do dzieci Roztańczony Nick i zapewniała oprawę taneczną wielu widowisk i koncertów.

Od kilku lat nieprzerwanie prowadzi warsztaty na terenie całej Polski.

Z Warsztatową Akademią Musicalową współpracuje jako choreograf, instruktor i koordynator artystyczny od początku istnienia szkoły.


Telefon +48 519 134 877


Iwona Runowska
JAZZ

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Po ukończeniu szkoły związana z Państwowym Zespołem Pieśni i Tańca Mazowsze i Teatrem Wielkim w Warszawie.

Przez lata związana z Teatrem Studio Buffo (premierowa obsada musicalu Metro), Teatrem Dramatycznym w Warszawie, Operą Nova w Bydgoszczy, Teatrem Palladium i Teatrem Muzyczny ROMA, w którym współtworzyła choreografię do musicali Koty, Grease, Akademia Pana Kleksa.

Prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych w szkołach w Warszawie i okolicy. Opracowała autorski program zajęć łączący elementy tańca klasycznego, pilatesu i jazzu.

Izabela Duda
EMISJA GŁOSU, ZESPÓŁ WOKALNY

Absolwentka Wydziału Kompozycji, Teorii Muzyki, Rytmiki i Edukacji Artystycznej, na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej na Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi oraz Państwowych Szkół Muzycznych I i II stopnia (spec. fortepian i trąbka i wydział wokalny).

Jako pedagog współpracowała z kilkoma szkołami muzycznymi. Jest także nauczycielem muzyki w STO 4 w Warszawie. Prowadzi także zajęcia indywidualne.

Od 2008 roku pracuje z Warsztatową Akademią Musicalową jako instruktor wokalu i emisji głosu na warsztatach stacjonarnych i wyjazdowych. W latach 2011-2012 odpowiedzialna była za kierownictwo muzyczne koncertów WAM. W 2014 roku założyła i prowadzi zespół wokalny WAM BANDA w Warsztatowej Akademii Musicalowej.

Katarzyna Afek
ELEMENTARNE ZADANIA AKTORSKIE, PRACA NAD TEKSTEM, PRACA Z REŻYSEREM

Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im L. Solskiego w Krakowie, wydział aktorski we Wrocławiu. Aktorka teatralna i telewizyjna. Do najważniejszych ról należą: Alina w Balladynie reż. J.Machulski, Major Stone w Happy End reż. J. Bartycki, Puk w Śnie nocy letniej reż. R. Czechowski a także epizody w serialach: M jak miłość, Klan, Na dobre i na złe, Przepis na życie.

Od 2004 roku jako pedagog teatralny prowadzi warsztaty i zajęcia dla dzieci oraz dorosłych (m.in. cykl warsztatów dla Stowarzyszenia Vocatio Dei, Teatr familijny bez granic dla Biura Kultury m.st. Warszawy i dzielnicy Żoliborz, zajęcia z dramy w Europejskim Przedszkolu Ekologicznym Baby City). Zasiada także w jury konkursu recytatorskiego Syrenka Warszawska oraz przeglądów teatralnych.

Darek Bujnowski
MODERN JAZZ

Wielokrotny laureat Mistrzostw Polski i Świata w technikach jazz i modern dance (I miejsce Duet Modern Mistrzostwa Polski IDO, IV miejsce Solo Modern Dorośli – Jazz and Modern Dance IDO World Cup Frankfurt, Niemcy,) Jako choreograf przygotowywał formacje i solistów do udziału w turniejach krajowych i europejskich. Swoja przygodę ze sceną rozpoczął od udziału w musicalu Akademia Pana Kleksa w Teatrze Muzycznym ROMA. Jako tancerz współpracował z artystami polskimi i zagranicznymi (Opera Traviata z Kieleckim Teatrem Tańca, Izrael, Masada, teledysk Jonte’- Alcocholic, teledysk Adi Kowalski Do diabła z miłością).

Był finalistą szóstej edycji programu You can dance – po prostu tańcz.

Od 2010 roku samodzielnie prowadzi zajęcia i warsztaty na terenie całego kraju.

Błażej Ciszek
JAZZ

Absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku. Na stałe związany z Teatrem Studio Buffo, ale w przeszłości występował m.in. w Teatrze Sabat, Państwowej Operze i Filharmonii w Gdańsku, Teatrze Muzycznym w Gdyni i pierwszym polskim show tanecznym Opentaniec.

Jako asystent choreografa pracował przy spektaklach Upiór w operze (TM Roma), Hello Dolly (Teatr Muzyczny w Poznaniu) oraz Polita i Romeo i Julia w teatrze Muzycznym w Sankt Petersburgu. Wielokrotnie tworzyl oprawę taneczną do programów telewizyjnych, festiwali i wydarzeń artystycznych (Top Trendy, Twoja twarz brzmi znajomo, Jak oni śpiewają). Był finalistą pierwszej edycji programu You Can Dance – po prostu tańcz.

Magdalena Lachowska
DYKCJA, EMISJA GŁOSU

Ukończyła Akademię Pedagogiki Specjalnej na specjalizacji pedagog specjalny – logopeda, a także studia podyplomowe z higieny głosu na Uniwersytecie Gdańskim. Od lat prowadzi zajęcia z profilatyki logopedycznej i logorytmiki w przedszkolach, szkołach i poradniach pedagogiczno – psychologicznych. Zajęcia z emisji głosu prowadzi w Fundacji Pomoc Kobietom i Dzieciom oraz w ramach własnej działalności Emision perfecta. Z Warsztatową Akademia Musicalową związana jest od początku istnienia akademii pełniąc rolę instruktora dykcji i prowadząc zajęcia z emisji głosu.

Konrad Suda
AKROBATYKA
Natalia Konarska
HIP HOP
Mateusz Stoczkowski
OPIEKA
Marcin Wortmann
KIEROWNIK MUZYCZNY, EMISJA GŁOSU, ZESPÓŁ WOKALNY, ŚPIEW SOLOWY, KSZTAŁCENIE SŁUCHU

Doktorant w Katedrze Wokalistyki Wydziału Wokalno-Aktorskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Ukończył z wyróżnieniem studia II stopnia na UMFC w Warszawie na wydziale Wokalno-Aktorskim w klasie prof.Włodzimierza Zalewskiego. Jest absolwentem Policealnego Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego w Warszawie na wydziale wokalistyki jazzowej oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im.Oskara Kolberga w Radomiu; wydział instrumentalny – specjalizacja skrzypce w klasie prof.Niny Minko.

Od 2000 roku współpracuje z Teatrem Muzycznym ROMA w Warszawie w spektaklach Miss Sajgon, Koty, Taniec Wampirów, Upiór w operze, Nędznicy, Deszczowa piosenka i Mamma Mia.

Swoje umiejętności taneczne szkolił u wielu znanych choreografów w Polsce i za granicą m. in.u Stephana Reynolds’a, Thierry Vergera, Anthony Key’a , Piotra Jagielskiego, Anny Godowskiej, Alasana Wat’a.

Współpracował z Teatrem Muzycznym w Gdyni (Fame), Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu (A Chorus Line), Teatrem Wielkim – Operą Narodową w Warszawie (Sen nocy letniej). Był konsultatntem muzycznym filmu Karol. Człowiek, który został papieżem w reż. Giaccomo Battiato.

Z Warsztatową Akademią Musicalową związany od początku jako instruktor emisji głosu, zespołu wokalnego i kierownik muzyczny.

Ania Sztejner–Pierczyńska
ELEMENTARNE ZADANIA AKTORSKIE, SCENY WSPÓŁCZESNE

Absolwentka Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Po ukończeniu studiów grała w spektaklach Skrzypek na dachu reż. J. Gruza, Les Miserables, Jesus Christ Superstar i Hair. Od 2001 roku związana z Teatrem Muzycznym ROMA (Deszczowa piosenka, Les Miserables, Upiór w operze, Koty). Od wielu lat użycza głosu postaciom w filmach rysunkowych i grach komputerowych.

Damian Lipiński
HIP–HOP

Przygodę z tańcem rozpoczął od zajęć w Młodzieżowym Domu Kultury w rodzinnych Pabianicach w zespole Ganesz Crest, z którym współtworzył widowiska taneczne ,OKNO, 18:07. Wielokrotny medalista Krajowych Mistrzostw federacji IDO w Electric Boogie oraz Otwartych Mistrzostw Polski Freestyle w Hip-Hop’ ie (m.in. Wicemistrz EB Mistrzostwa Polski Federacji IDO 2013, brązowy medalista Hip Hop duety Mistrzostwa Polski Federacji IDO 2013 , III miejsce – XVIII Otwarte Mistrzostwa Polski Freestyle, I miejsce EB Międzynarodowy Festiwal Tańca, Mikołajki WORLD DANCE WEEK 2012, II Miejsce Hip Hop Międzynarodowy Festiwal Tańca, Mikołajki WORLD DANCE WEEK 2012). Brał udział w telewizyjnych show You can dance, Got To Dance Tylko Taniec i Po prostu bitwa Dziewczyny vs Chłopaki. Doświadczenie pedagogiczne zdobywał współpracując z domem dziecka w Porszewicach, i Fundacją ,DR CLOWN oraz prowadząc warsztaty terapii zajęciowych . Jako instruktor i pedagog współpracuje z Impresariatem Edukacyjno – Artystycznym Ars Fabrica.

Kinga Biegańska
MUSICAL DANCE

Studentka psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Wielokrotna laureatka mistrzostw Polski i Świata w tańcu jazz i show dance m.in. 2 miejsce na Mistrzostwach Świata w Kanadzie w solo jazz. Szkoliła się w Broadway Dance Centre w Nowym Jorku w zakresie tańca Jazz/ Conterporary.

Swoją przygodę z musicalem rozpoczęła od roli uczennicy w musicalu Akademia Pana Kleksa w TM Roma. Jako tancerka brała udział w koncertach i festiwalach u boku takich gwiazd jak Edyta Górniak i Beata Kozidrak oraz programach telewizyjnych (You can dance, Superstarcie).

Anna Matysiak
TANIEC WSPÓŁCZESNY
Jacek Zienkiewicz
ELEMENTARNE ZADANIA AKTORSKIE

Absolwent Państwowego Studium Wokalno – Aktorskiego

im. D. baduszkowej w Gdyni oraz Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie aktorskie zdobywał w teatrach dramatycznych: Lubuski Teatr w Zielonej Górze (Moralność pani Dulskiej, reż. Tomasz Zygadło, Makbet, reż. Wiesław Hejno), Teatr Adekwatny w Warszawie (Świętoszek, reż. Magda Teresa Wójcik), w Teatrze Muzycznymw Gdyni (Jesus Christ Superstar, Hair, Evita, Scrooge, Wichrowe wzgórza, Szachy) oraz planach filmowych (Fala zbrodni, Plebania, Barwy szczęścia).

Oprócz występów na scenie, czynnie działa w Związku Artystów Scen Polskich i pełni funkcję wice przewodniczącego Zarządu Głównego Związku Zawodowego Aktorów Polskich. Od 2002 roku pracuje jako instruktor teatralny.

Małgorzata Kampa
MUSICAL DANCE

bsolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Toruniu (wydział rytmiki) oraz Państwowego Studium Wokalno – Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. W latach 2007 – 2014 aktorka tego teatru. W swoim dorobku ma między innymi takie tytuły jak: „Chicago”, „Fame”, „Dracula”, „Skrzypek na dachu”, „My Fair Lady”, „Piękna i Bestia”, „Francesco”, „Lalka”, „Footloose”, „Kiss me Kate”. Gościnnie występowała w musicalu „Zorba” w Teatrze Miejskim w Gdyni. Stworzyła choreografię do koprodukcyjnego spektaklu Teatru Muzycznego w Gdyni i Teatru im. Aleksandra Seweruka w Elblągu – „Kompot’06”, koncertów sylwestrowych Gdyńskiego Teatru Muzycznego, koncertu z okazji 20-lecia Teatru Muzycznego Junior działającego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni oraz koncertów „Sounds of Broadway”. Od kilku lat współpracuje z Młodzieżowym Teatrem Muzycznym „Mała Rewia” z Torunia. W Toruniu można ją było zobaczyć w koncertach musicalowych „Sounds of Broadway” oraz w widowisku muzycznym „Lampa Alladyna”. Wystąpiła w serialach: „Na wspólnej” i „Bodo”. Od 2015 roku instruktor w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Warszawie.

Martyna Kapral
VIDEOCLIP DANCE
Wiktoria Żarnecka
JAZZ
Mateusz Podgórski
MONTAŻ I EDYCJA VIDEO