fbpx

Kochani Artyści WAM, Przyjaciele !!!

na 13 czerwca 2019

Kochani Artyści WAM, Przyjaciele !!!
Już prawie tydzień minął od jednego z największych wyzwań artystycznych jakie postawiłem Warsztatowej Akademii Musicalowej – jej Artystom, Kadrze instruktorskiej, Koordynacji, podmiotom współpracującym (w tym ekipie od kostiumów) oraz a na koniec przed Rodzicom wspaniałych młodych adeptów sztuki.
To było szaleństwo!!! 
Emocje jakie towarzyszyły mi aż do ostatniego dźwięku koncertu trudno porównać z czymkolwiek co przeżyłem wcześniej… Nie napiszę, że się nam udało, ponieważ wspólnie zapracowaliśmy na ten sukces. Tu nie było przypadku! 
Kochani Artyści nie sprawiliście mi niespodzianki swoim występem na scenie… Wierzyłem w Was i Wasze ambicje od samego początku, byłem pewien, że jesteście dobrze przygotowani a dzięki Waszej pasji publiczność będzie patrzeć na Was z podziwem. Osobiście, teraz wstaje i bije Wam brawo – nie za występ…
za Wasze docenianie siebie nawzajem,
za szacunek dla kadry oraz do swoich kolegów i koleżanek,
za pomoc i wsparcie,
za szczere gratulacje tym, którzy zasłużyli na specjalne wyróżnienie,
Za Waszą uczciwość wobec siebie samych!
Takich przyjaciół pragnę mieć przy sobie, dla takich przyjaciół chcę się poświęcać i o takich będę walczył. 
Dziękuję WAM bardzo:) 
Drodzy Rodzice, Przyjaciele Akademii!!! Wiem, że wspierając realizacje marzeń wielu młodych ludzi, choć trochę zmieniamy świat oraz nastawienie do życia naszych przyszłych pokoleń. 
Dziękuję wszystkim tym Rodzicom, którzy wykazywali się współpracą, sumiennością cierpliwością, zaufaniem czy zrozumieniem. Dzięki Waszemu wsparciu i słowom uznania możemy sięgać wyżej. Cieszę się, że jest nas tak wielu. Dzięki takim postawom, nasze dzieci będą mogły w przyszłości żyć piękniej…

ps.
Najpiękniejsze łzy wzruszenia są tymi zrodzonymi z dumy…


Kontynuuj czytanie

[There are no radio stations in the database]